Hakkımızda

Sports events 365, uluslararası spor & gösteri biletleri hizmeti veren aracı kuruluştur.
Firma 2006 yılında kurulmuş olup, firmanın internet sayfası ayda 200.000’in üzerinde ziyaret almaktadır. Çok daha fazlası da ortaklıklar ve bağlı şirketler vasıtasıyla biletlerimizi görmektedir.

Sports Events 365, dünya çapındaki müşterilerinin yararlanması için benzersiz bir arama motoru geliştirdi. Şirket, onlarca deneyimli çalışanı bulunan birkçok ekibe sahiptir: Araştırma ve Geliştirme, Uluslararası Pazarlama, Satış ve Müşteri Hizmetleri, İçerik ve Tedarik.

Birlikte, web sitelerini 19 dilde işletiyoruz, yıllık% 25'lik bir büyüme gösteriyor ve 150 ülkedeki müşterilerimize on binlerce bilet satıyoruz.

Büyümeye devam ediyoruz ancak yüksek standartlardaki hizmetlerimizi korumak için istikrarlı bir şekilde ilerliyoruz.
Hepsinden önemlisi ister özel müşterimiz olsun, ister iş müşterimiz olsun, biz hepsine değer vermekteyiz. En güvenilir hizmeti en iyi fiyata verebilmek için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.
Seyahatle ilgili olan firmalar, seyahat acenteleri, potansiyel iş ortakları, onlar için verdiğimiz ek hizmetler hakkından detaylı bilgiyi bu linki tıklayarak alabilirler. 

Bizi Özel Yapan Nedir?

Bizi özel kılan birçok şey olduğundan bu özel konuya ayrı bir sayfa ayırmak istedik; Neden Biz?
Aşağıda kısaca nedenleri mevcuttur:
Sports Events 365, internette olan bir alışveriş sitesi, veya bilet değiştirebileceğiniz bir internet sitesi değildir.
Sayın müşterimiz! Biz, hayalinizdeki organizasyonun %150 garantörüyüz.
Biz sizin direk tedarikçiniziz, bu sebeple bizimle direk olarak konuşabilir, her soruyu sorup, fiyat talebinde bulunabilirsiniz.
Bizimle her zaman iletişimde olun, sohbet edin, Skype ile anında görüşün, bize telefon açın, biz sizin için haftanın 7 günü buradayız.

Bizim Özel Bilgilerimiz ve Kişisel Hizmetlerimiz:

Siz muhtemelen yurt dışında, yabancı bir yerdesiniz. Bunu biliyoruz. Bu nedenle, her bir etkinlik için mümkün olan en kapsamlı bilgiyle sizi destekliyoruz. Her yerde kendi evinizde hissettirmeye çabalıyoruz.  
Seyahat ederken, kesinlikle farkında olduğumuz şey hiçbir şeyin evde unutulmaması gerektiğidir; kişisel hizmetlerimizde onay şahsi olup, takımımızdan bir görevli sizin kişisel iletişim sorumlunuz olacaktır.

Misyonumuz:

Biletinizi emniyetli bir şekilde almanızı ve bundan mutluluk duymanızı sağlayacağız.
Web sitemizde siparişlerinizi tekrar tekrar görmek isteriz.
Sizi memnun etmek adına uzun bir yolda ilerliyoruz, müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.
Bizim görevimiz siparişleriniz süresince dürüst, ucuz , güvenilir ve etkili olmaktır.

Bilet partnerimiz:

Football tickets champions