Neden bizi tercih etmelisiniz?

Biletlerinizi alabilir misiniz?

En kritik soru yaptığımız işimizdir. Biletlerinizi teyit etmek için elimizden gelen her şeyi yaparız.
Biletiniz tarafımızdan onaylandıktan sonra, sizin ödediğiniz bedelden daha fazlasını ödemek zorunda kalsak bile onları size tedarik edeceğiz.
Sektörümüzde, birçok firma size %100 para iade garantisi verebilir, biz size %150 paranızı iade garantisi veriyoruz, ve biletinizi tedarik etmede ne kadar içten olduğumuzu anlamanızı istiyoruz.
Geçtiğimiz iki yılda 75.000 bilet satışı yaptık ve sadece iki kez böyle bir durumla karşılaştık. Ne pahasına olursa olsun biz her zaman size onaylanmış bilet sunarız!

Direk ve Şahsi İletişim:

Biz iletişim için birçok çözüm sunmaktayız; Sports Events 365 web sitesi vasıtasıyla, telefon, elektronik posta, sohbet programları ve facebook üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Biletinizi sipariş ettiğinizde, sistemden otomatik olarak bir elektronik posta alırsınız, ve bu posta sizin sistemimize kayıt olduğunuzu bildirir; şahsi onay maili, bizim müşteri servisimiz tarafından tüm teslim tarihi ve diğer ayrıntılarla size gönderilir, bu aşamadan sonra yetkili kişi ile direk olarak temasa geçebilirsiniz.

Eğer herhangi bir şey planlandığı gibi gitmezse?

Bizim gururumuz bizim sürekli hizmet veren numaramızdır, bu numarayı biletinizi satın aldıktan sonra kullanmalısınız, bu numara haftada 7 gün sabah 8:00’ den akşam 22:00 (CET) ye kadar hizmet vermektedir. Biz her zaman müşterilerimizi bu numarayı danışma yardımı almak amacıyla aramaları doğrultusunda teşvik etmekteyiz. Sorundan ne kadar erken haberdar olursak, o kadar iyi çözüm üretebiliriz.

Rekabetçi Fiyat? Evet!!!

Dürüstlük ve güvenilirlik adına hedefimiz, pazarda olabildiğince rekabetçi olmaktır. Elimizden geldikçe bilet kaynaklarını ve fiyatını rekabetçi bir zeminde sunmaya ve geliştirmeye çalışmaktayız. Satınalma Müdürümüzün amacı, kaynakları güvenilir tutup, rekabetçi fiyatlar elde etmek olmuştur. Sports events 365’in hizmet standartlarını ve güvenilirliğini garantilemek için tüm tedarikçilerimize bizim koşullarımızda çalışacaklarına dair anlaşmalar imzalatmıştır.

Etkinliklerin Çeşitliliği:

Websitemizde yıllık 20.000’in üzerinde spor etkinliği yer almaktadır, binlerce gösteri, konser her dakika gösterilmektedir. Bu etkinliklerin çoğu için çeşitli biletler sunmaktayız.

Etkinlik Programı Onayı:

İçerik yönetimimiz, başlıca Avrupa Ligilerindeki maç takviminin teyit durumunu yakından takip eder ve veritabanı buna göre günceller. Eğer siz bilet almak istediğinizde, organizasyon programı şekillenmemiş ise, mutlaka en erken ve en geç tarih ve zaman bilgisini sitede bulabilir, bu sayede uçuş yada otel rezervasyonlarınızı güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Bu erken bilgilendirme, seyahatinizi daha iyi planlayabilmenizi sağlar. Eğer kendinize “ kesinleşen tarihi nasıl gidebilirim?” diye soracak olursanız, sizden ricamız, güncellemeler için web sitemizi sık sık ziyaret etmenizdir. Her halükarda, bilet satın aldıkları etkinlik için herhangi bir zaman planlaması değişikliğinde çevrimiçi müşterileri güncellemek için yeni ve benzersiz bir hizmete başladığımızı  da bildirmek isteriz.

Arama Seçenekleri:

Veritabanımızda özgürce arama yapmanın bir çok yolunu sunuyoruz. Gideceğiniz yere göre arama yapabilirsiniz, takıma göre veya sanatçıya göre arama yapabilirsiniz, lige göre arama yapabilirsiniz. Arzu ettiğiniz etkinliği bulabilmeniz için çok çalışıyoruz.

Güvenli İşlem Yapılması:

Biz çalışma yöntemlerimize  PCI (Kartlı Ödeme Endüstrisi) standartlarına uygulamayla getirdik - bu, kart sahibine ait olan borç, kredi, ön ödeme, e-cüzdan, ATM ve POS kart bilgilerini organizasyonlar için yöneten bir bilgi güvenliği standardıdır. Verilerinizi güven altında tutmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bilet değişimi neden olmasın? Nede olsa siz bizimle direk olarak iletişime geçmektesiniz, bilinmedik bir satıcı ile muhatap olmuyorsunuz; biz biletinizi teslim etmeyi taahhüt ederiz. Bilet değişimi, bir şeyler ters giderse para iadesi yapmayı taahhüt eder.